Darmowa Przesyłka

Previous slide
Next slide

Stół Chłodzący Na Zewnątrz

zł950.00

zł179.00

Zobacz koszyk
Polish_True.png

Ta morska lodówka na patio jest towarzyszem przy basenie, którego potrzebują wszystkie imprezy na świeżym powietrzu!

Jest to najlepsze rozwiązanie 3 w 1 na podwórko. Częściowo chłodziarka, częściowo stolik kawowy lub częściowo stolik koktajlowy. Jest idealny do grillowania na podwórku, imprez na patio lub po prostu wylegiwania się na patio lub przy basenie. Jego kompaktowa konstrukcja z łatwością wpasuje się w układ nawet najmniejszego tarasu, patio lub podwórka. W przypadku większych przestrzeni mieszkalnych na zewnątrz można umieścić po jednym po obu stronach każdej sofy, fotela lub krzesła, aby wykorzystać je jako stoliki końcowe.

Chcesz przekształcić Cool Bar z chłodziarki/stolika kawowego w idealny stolik koktajlowy? Wystarczy podnieść pokrywę i przekręcić pierścień blokujący. Lodówka Cool Bar o pojemności 10 gal. Chłodziarka może chłodzić napoje przez ponad 12 godzin. Blat podnosi się płynnie z 22,6 cala do 34,4 cala wysokości całkowitej i blokuje się na miejscu, aby zapobiec upadkowi, gdy jest wypełniony imprezowym prowiantem. A kiedy skończysz, po prostu wyjmij wbudowany korek spustowy, aby ułatwić czyszczenie.

Stolik barowy 3 w 1

Pokrywa jest regulowana, wysokość do 250 mm. Nie tylko chłodziarka, ale także stolik koktajlowy i stolik kawowy, dzięki czemu idealnie nadaje się na kameralne spotkania.

Duża pojemność

Jest to chłodziarka do piwa i wina o pojemności 38 l / 10 galonów, zaprojektowana tak, aby pomieścić do 50 puszek 12 uncji i utrzymywać je w chłodzie przez 12 godzin. Ta morska lodówka tarasowa jest towarzyszem przy basenie, którego potrzebują wszystkie imprezy na świeżym powietrzu.

Wysokiej jakości materiał

Odporna na warunki atmosferyczne żywica z tworzywa sztucznego może być pozostawiona na zewnątrz bez obawy o rdzę, gnicie i inne uszkodzenia związane z warunkami pogodowymi.

Sprytny teleskopowy blat

Można go podnieść, aby użyć wiaderka z lodem znajdującego się poniżej, lub popchnąć w dół, aby użyć cool baru jako zwykłego stolika bocznego. Ponadto blat zapewnia dużą wygodę przechowywania lub wyjmowania napojów z wiadra z lodem, które może wytrzymać do 165 funtów.

Łatwe czyszczenie

Wewnątrz wiaderka z lodem znajduje się korek spustowy, dzięki czemu po zakończeniu imprezy można spuścić roztopiony lód bez konieczności przewracania go.

Specyfikacja:

  • Całkowita: 22,6” H X 18,9” W X 11,8” D
  • Typ produktu: Stojak na wiadro
  • Kolor: Beżowy
  • Zawiera stojak: Tak
  • Do użytku na zewnątrz: Tak
  • Wymaga lodu: Tak
  • Przeznaczenie i zatwierdzone zastosowanie przez dostawcę: Do użytku domowego